LP-BMSBFS-250.KO
AGI Non-Scratch Free-Spinning Covered 3/8" Extension, 250mm (10in) OAL, Pin.
Specifications
| Tool Style | Impact |
| Drive | 3/8" SQ |
| Fastener End Standard Sizes | 3/8" Male SQ |
| Length (OAL) | 250mm |
| Fastener End (OD) | 22mm |
| Magnet | None |
| Lock Type | Pin |
| Cover | Free-Spinning |