FB-CMSCFS-100.AL
AGI Non-Scratch Free-Spinning Covered Extension, 1/2" Male SQ, 30mm OD, 100mm OAL, 1/2" SQ Drive, Friction Ball.
Specifications
| Tool Style | Impact |
| Drive | 1/2" SQ |
| Fastener End Standard Sizes | 1/2" Male SQ |
| Length (OAL) | 100mm |
| Fastener End (OD) | 30mm |
| Magnet | None |
| Lock Type | Ball |
| Cover | Free-Spinning |